Álláskeresés, állásajánlatok

ZSALUTECHNOLÓGIA TEVEZŐ MÉRNÖK - állás

Nemzetközi hátterű vállalat, az építőipari szektor meghatározó piaci szereplője megbízásából az alábbi pozícióba keresünk szakembert:

ZSALUTECHNOLÓGIA TEVEZŐ MÉRNÖK

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:nem igényel
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Zsalu- és állványkiosztási tervek készítése
  • Statikai számítások és ellenőrzések készítése
  • Zsalu- és állványozási megoldások kidolgozása, értékesítő mérnökök támogatása
  • Szerkezeteképítésénekesetleges helyszíni nyomon követése és jóváhagyása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és a tárosztályokkal

Elvárások:

  • Építőmérnök végzettség (szerkezet-, magas-, híd- és műtárgy építő)
  • Társalgási szintű angolnyelv-tudás
  • AutoCAD felhasználói ismeret és tapasztalat
  • AxisVM statikai méretező és számító programrendszer ismerete előny
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precízés megbízható munkavégzés
  • Együttműködő képesség

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
·      Betanulási időszak
·      Világszínvonalú, professzionális CAD munkaállomás
·      Folyamatos szakmai képzések

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy professzionális munkakörnyezetben képzelik el a karrierjüket.

Pályázatokat (fényképes önéletrajz, fizetési igény) az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Zsalutechnológia tervező mérnök