VILLAMOSMÉRNÖK TERVEZŐ / KONSTRUKTŐR német nyelvtudással (épülettechnika) Németország és / vagy Budapest - állás

Nemzetközi piacon működő épületgépészeti mérnökiroda bővíti csapatát és új kollégát keres a Németországi valamint Budapest III. kerületi irodájába, alábbi pozícióba:

Villamosmérnök tervező/konstruktőr német nyelvtudással (épülettechnika) - Németország és/vagy Budapest

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:német, haladó: tárgyalóképes
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Erős- és gyengeáramú kiviteli- és szerelési tervek készítése
  • 3D modellezés AutoCAD, MICROSTATION programmal (felmérés, méretezés)
  • Kapcsolódó konstruktív részfeladatok
  • Megrendelői kapcsolattartás (németül)

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Min. 2 év tapasztalat épületvillamossági tervezésben
  • AutoCAD és/vagy MS kiváló ismerete
  • Német társalgási szintű ismerete (erős kommunikációs szint)
  • Németországi kiküldtetés vállalása projektcsapatban (elsősorban tartós kiküldetésre és/vagy max. 2 hetes időszakokra)
  • Rugalmasság, gyakorlatias szemlélet
  • Jogosítvány

Egyéb információk:

Nem feltétel, de előnyt jelent:
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Németországi kiküldetés vállalása (akár családdal együtt)
  • Saját autó

Amit kínál a cég:

  • Nemzetközi környezet, referenciaértékű projektek
  • Nyelvtanulási és előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi piacnak megfelelő fizetés (tartós kiküldetést követően Magyarországi foglalkoztatás garantálása németországi fizetési szint közelében)
  • Hosszú távú életpálya lehetőség
  • Tartós munkaszerződés garantált mérföldkövekkel
  • Továbbképzés lehetősége a választott irányban
  • Külföldi kiküldetés esetén a családos kint tartózkodás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Németország és/vagy Budapest III. kerület

Szakmai önéletrajzot és motivációs levelet várunk.