Álláskeresés, állásajánlatok

VILLAMOSMÉRNÖK OSZTÁLYVEZETŐ - állás

Nemzetközi piacon villamos részleggel működő épületgépészeti mérnökiroda osztályvezető villamosmérnök kollégát keres Budapest III. kerületi irodájába, az alábbi pozícióba:
Villamosmérnök osztályvezető

Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:német, közép: társalgási szint
Végzettség:egyetem
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Épület villamossági és épület automatizálási tervezés
  • Erős- és gyengeáramú kiviteli- és szerelési tervek koordinálása
  • Cégünk 8 fős villamosmérnök osztályának vezetése, projektvezetők munkájának koordinálása
  • 5-10 projekt folyamatos kezelése Magyarországon és / vagy Németországban
  • Projektekkel kapcsolatos árajánlatok, költségek kezelése
  • Megrendelői kapcsolattartás (magyar és német nyelven)

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Min. 2-5 éves tapasztalat épületvillamossági tervezésben
  • Szakági programok kiváló ismerete
  • Német nyelv középfokú ismerete (erős kommunikációs szint)
  • Tervezői jogosultság
  • Műszaki ellenőri jogosultság előnyt jelent
  • Jogosítvány

Munkavégzés helye:

Budapest III., esetenként németországi egyeztetések

Amit kínálunk:
  • Nemzetközi környezet, referenciaértékű projektek Magyarország egyik piacvezető mérnökirodájánál
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Átlagon felüli fizetés (500.000,- fölötti nettó)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Továbbképzési lehetőség
  • Céges autó (privát használatra is)

Szakmai önéletrajz és motivációs levél.