Álláskeresés, állásajánlatok

VEZETŐ KÉPVISELŐ (Szombathely és környéke) - állás

Az ország vezető pénzügyi szolgáltatója bővíti értékesítési csapatát és az alábbi pozícióba keres munkatársat:

VEZETŐ KÉPVISELŐ, Szombathely és környéke

Álláshirdetések Vas megyében

Munkavégzés helye:
Vas megye
Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:gimnázium
Cég:My Next Job

Feladatok:

A nyertes pályázó Feladata:

  • Ügyfeleink pénzügyi elemzése
  • Kiemelt ügyfélkör teljes körű kiszolgálása
  • Aktív közreműködés a szerződések megújításában
  • Ügyféltárgyalások megszervezése és lebonyolítása

Elvárások:

Minket keresel, ha
  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Valóban hosszú távú, kiemelkedő karrierlehetőségre vágysz
  • Szereted a sütit, meg a kávét…

Egyéb információk:

Amit kínálunk NEKED:

  • Európa első számú brandjét, 118 év tapasztalatát, 85 millió ügyfél bizalmát
  • Az ország legjobb csapatát
  • Folyamatos munkát, állandó tevékenységet, európai jövedelmet
  • Professzionális hátteret, piacvezető termékeket

Pályázatokat az alábbi jeligére várjuk:

Jelige:   VEZETŐ KÉPVISELŐ, Szombathely és környéke