Álláskeresés, állásajánlatok

VÁLLALKOZÁSI MÉRNÖK - állás

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon.Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzükkivitelezői feladatainkat.
Tevékenységi körünk bővülése kapcsán a következő pozícióba keresünk munkatársat:

VÁLLALKOZÁSI MÉRNÖK

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Pályázati dokumentáció műszaki értékelése
  • Önköltség számítás
  • Konszignáció, árelemzés
  • Alvállalkozói,beszállítói ajánlatok összegyűjtése, beépítése önköltségbe
  • Ajánlatok elkészítése
  • Ajánlatokhoz szükséges organizáció kidolgozása
  • Műszaki és erőforrás ütemterv készítése
  • Kapcsolattartás tervezőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal

Elvárások:

  • Építőmérnöki egyetemi /főiskolai végzettség
  • Min. 2 év releváns tapasztalat vállalkozási területen
  • Mobilitás, utazási hajlandóság
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  •  ”B” kategóriás vezetői engedély

Egyéb információk:

Előny:
  • Hídszerkezetépítési,útépítési projektek, szennyvízcsatorna, szennyvíztelep kivitelezési munkálatainak irányításában szerzett munkatapasztalat
  • Munkavállalók és alvállalkozók irányításában szerzett tapasztalat
  • Gazdasági ismeretek, üzleti szemléletmód
  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes juttatások
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát (projekt tapasztalatok részletezésével), a  fizetési igény megjelölésével.

Tárgy: Vállalkozási mérnök