Álláskeresés, állásajánlatok

VÁLLALATI JOGÁSZ - állás

Nemzetközi piacon működő fitnesz, egészségmegőrző és rehabilitációs gépek, berendezések gyártásával és kereskedelmével foglalkozó vállalat szakértőt keres az alábbi pozícióba:

VÁLLALATI JOGÁSZ

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, felső: folyékony szint
Végzettség:egyetem
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Szerződések, megállapodások, munkaügyet érintő dokumentumok, jogi okiratok előkészítése és véleményezése
  • Menedzsment döntéseinek támogatása
  • Közreműködés a cégcsoport alapdokumentumainak, belső szabályzatainak kidolgozásában és aktualizálásában, a szabályzatok jogi véleményezése
  • Kapcsolattartás a Szabályozó hatóságokkal és intézményekkel
  • Szakterületek munkájának jogi támogatása
  • A társaságra vonatkozó jogszabályoknak és sztenderdeknek való megfelelés

Elvárások:

  • Egyetemi szintű jogász végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás, angol jogi szaknyelv ismerete
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat vállalati jogi területen
  • Kimagasló precizitás
  • Eredmény-centrikus gondolkodás
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Jó ítélő- és döntéshozatali képesség
  • Kiváló szóbeli- és írásbeli kommunikációs készség
  • Büntetlen előélet és magas fokú lojalitás
  • Proaktív hozzáállás

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat
  • Kizárólag nemzetközi piacon lévő ügyfélkör
  • Fiatalos, lendületes és egészségtudatos csapat
  • Alapfizetés, célprémium

Munkavégzés helye:     Budapest

Pályázatokat (fényképes önéletrajz, fizetési igény) az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Vállalati jogász