VÁLLALATI ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER - állás

Prémium ügyfélkörben működő független pénzügyi szolgáltató, vállalati divíziójába ambiciózus és minőségorientált munkatársat keres az alábbi pozícióba:

VÁLLALATI ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:gimnázium
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Új ügyfélkapcsolatok kiépítése, ügyfélportfolió bővítése közép- és nagyvállalati ügyfélkörben
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Személyes tárgyalások egyeztetése és levezetése
  • Egyedi pénzügyi szolgáltatás és termék ajánlatok kidolgozása (vállalati vagyon-, építés-, felelősség biztosítások, megtakarítások)
  • Szerződéskötés
  • Szerződésállomány kezelése

Elvárások:

Szakmai és személyes elvárások:
  • Min. 1 év ügyfélkapcsolat-tartásban, értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi szolgáltatónál, biztosítónál szerzett gyakorlat és termékismeret előny
  • Akvizíciós gyakorlat, kapcsolatrendszer vállalati ügyfélkörben előny
  • Hosszú távú és korrekt ügyfélkezelés
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Teljesítmény-orientált gondolkodás, ambíció
  • Önálló munkavégzés
  • Kitartás

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • Erős szakmai, informatikai és adminisztrációs háttértámogatás
  • Specializálódás lehetősége egy termékre vagy szolgáltatásra
  • Egyéni ösztönző rendszer és foglalkoztatási forma
  • Nincs termék- és teljesítménykényszer
  • Naprakész, on-line ügyfél-nyilvántartó rendszer
Munkavégzés helye: Budapest

Pályázati anyagát (fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével) küldje.