VÁLLALATI ÉRTÉKESÍTÉSI és ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER (multimédia) - állás

Nagy múltú web konferenciákat szervező és multimédiás szolgáltatásokat kínáló vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően bővíti budapesti értékesítési csapatát és ambiciózus munkatársat keres az alábbi pozícióba:

VÁLLALATI  ÉRTÉKESÍTÉSI  és ÜGYFÉLKAPCSOLATI  MENEDZSER (multimédia)

Álláshirdetések Országos

Munkavégzés helye:
Országos
Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • szolgáltatás csomagok értékesítése a KKV és nagyvállalati ügyfélkörben
  • kapcsolatfelvétel az új potenciális vállalatokkal
  • egyedi ajánlatok kidolgozása és testre szabása
  • telefonos és személyes tárgyalások lefolytatása a döntéshozó vezetőkkel (cégvezető, ügyvezető igazgató, gazdasági igazgató, HR igazgató)
  • a teljes értékesítési folyamat menedzselése a kapcsolatfelvételtől a szerződéskötésen át az ügyfélkapcsolat ápolásáig

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség (diploma és angol nyelvtudás előny)
  • min. 3 év értékesítési tapasztalat vállalati ügyfélkörben
  • meglévő és élő kapcsolatrendszer
  • multinacionális vállalatnál szerzett gyakorlat (telekommunikáció, szolgáltató vagy ingatlan szektor előny)
  • telekommunikációs vagy multimédiás termékek ismerete előny
  • kiváló értékesítési kompetenciák (tárgyalástechnika, asszertív kommunikáció, érdekérvényesítés, döntés, kreativitás, meggyőző erő)
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • cégvezetőkkel és felsővezetőkkel való tárgyalási képesség
  • ambíció és proaktivitás, kitartás

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
  • részvétel a termékfejlesztésben
  • szakmai fejlődési és karrier lehetőség
  • alkalmazotti munkaviszony
  • alapfizetés teljesítményarányos prémium
Munkavégzés helye: Magyarország

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy nagy múltú és biztos hátterű cégnél képzelik el a szakmai karrierjüket és nyitottak új ismeretek elsajátítására és alkalmazására.
Fényképes önéletrajzokat és a motivációs levelet az alábbi jeligére várjuk.
Jelige: Vállalati értékesítési és ügyfélkapcsolati menedzser