Álláskeresés, állásajánlatok

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS, IRODAVEZETŐ - állás

Nagy múltú biztonságtechnikai és vagyonvédelmi vállalat megbízásából az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS, IRODAVEZETŐ

Pozíció szint:asszisztens
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • a cégvezető és a szakági vezetők munkájának támogatása
  • hivatalos programok, tárgyalások szervezése
  • jegyzőkönyvek, szakmai dokumentációk és reportok készítése
  • házipénztár kezelése, készpénzek kifizetések nyilvántartása
  • hatósági dokumentumok, szerződések, számlák fogadása, iktatása és rendszerezése
  • telefonok és e-mailek kezelése
  • adminisztrációs feladatok
  • kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • személyi asszisztens, team asszisztens
  • irodavezető, recepciós
  • felsőfokú végzettség (gazdasági területen szerzett végzettség előny)
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • gazdasági szemlélet
  • önállóság, proaktivitás
  • együttműködés, csapatjáték
  • „B” kategóriás jogosítvány előny

Egyéb információk:

Munkavégzés helye:   Belbuda

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szeretik a változatos és összetett feladatokat, szívesen tanulnak és hosszú távra keresnek megbízható vállalatot.

Pályázatokat (fényképes önéletrajz, fizetési igény) az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Ügyvezetői asszisztens