Álláskeresés, állásajánlatok

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ NÉMET NYELVTUDÁSSAL - állás

Nemzetközi hátterű gépjármű kereskedelmi és javító vállalat bővíti ügyfélszolgálati csapatát és új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOGÁLATI  ÜGYINTÉZŐ  NÉMET  NYELVTUDÁSSAL

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:német, közép: társalgási szint
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel
  • javítás időpontjának és helyszínének egyeztetés az ügyfelekkel
  • adatok és információk rögzítése és aktualizálása a vállalati rendszerben
  • kárbejelentések fogadása telefonon és személyesen
  • kapcsolatfelvétel a biztosító társaságokkal
  • gépjármű biztosítások lekérdezése és ellenőrzése
  • együttműködés a vállalat társterületeivel

Elvárások:

  • középfokú végzettség, érettségi
  • aktív, társalgási német nyelvtudás
  • ügyfélszolgálati/ügyfélkapcsolati tapasztalat, telefonos ügyfélszolgálati gyakorlat előny
  • gépjármű ügyintézésben szerzett tapasztalat előny
  • ügyfélcentrikus gondolkodás és hozzáállás
  • kiváló kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • nagy munkabírás és terhelhetőség
  • megbízható és önálló munkavégzés

Egyéb információk:

Munkavégzés helye:     Budapest, IV. kerület

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével várjuk.
Jelige:  Ügyfélszolgálati ügyintéző