Álláskeresés, állásajánlatok

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER (catering) - állás

Magyarországon piacvezető vendéglátóipari eszközkölcsönző vállalat ügyfélkörének kezelésére és az ügyfélkapcsolatok erősítésére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI  MENEDZSER (catering)

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Beérkező megrendelések fogadása telefonon, e-mailben, faxon
  • Szolgáltatás csomagok értékesítése vállalati ügyfélkörben
  • Új potenciális vállalati ügyfelek megkeresése
  • Egyedi ajánlatok kidolgozása és testre szabása
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés az ügyfelekkel
  • Telefonos és személyes tárgyalások lefolytatása
  • Ügyfelek telefonos tájékoztatása az akciókról, szezon kedvezményekről
  • Szerződéskötés
  • A teljes értékesítési folyamat menedzselése a kapcsolatfelvételtől a szerződéskötésen át az ügyfélkapcsolat ápolásáig
  • Rendelések összekészítésének ellenőrzése, kiszállítás koordinációja

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Angol nyelvtudás előny
  • Legalább 1 év telefonos vagy személyes ügyfélkapcsolati területen szerzett gyakorlat
  • Multinacionális vállalatnál vagy rendezvényszervezésben szerzett gyakorlat előny
  • Ügyfélcentirkus hozzáállás és gondolkodás
  • Ambíció és eredmény-centrikusság
  • Megbízható munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Magabiztos fellépés
  • Proaktivitás
  • Kitartás

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
  • Fiatal és jó hangulatú csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Alapfizetés prémium (Számlaképesség előny)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Innovativ és dinamikus csapat
Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy nagy múltú és biztos hátterű cégnél képzelik el a szakmai karrierjüket. Fényképes önéletrajzokat, a motivációs levelet a jövedelem igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk.
Jelige: Ügyfélkapcsolati menedzser (catering)