TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ, Tatabánya és Tata hálózati csoportjához - állás

Magyarország egyik vezető pénzügyi szolgáltatója tapasztalt vezetőt keres az alábbi pozícióba:

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ, Tatabánya és Tata hálózati csoportjaihoz

Álláshirdetések Komárom-Esztergom megyében

Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom megye, Tatabánya
Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • területéhez tartozó értékesítők munkájának megszervezése és irányítása
  • értékesítők motiválása, munkájának támogatása
  • csapat bővítése, személyes interjúk megszervezése és lebonyolítása
  • kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel, ügyfélkör bővítése
  • értékesítési kampányok és aktivitás menedzselése
  • részvétel ügyféltárgyalásokon és az egyedi ajánlatok kidolgozásában

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • pénzügyi szektorban szerzett munkatapasztalat
  • vezetői kompetenciák és motiváló képesség
  • kiemelkedő kommunikációs tárgyalóképesség
  • üzleti gondolkodás
  • teljesítmény-orientált gondolkodás

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • magas színvonalú szakmai és vezetői képzések
  • gyors fejlődési lehetőség és vezetői karrier
  • olyan munkakörnyezet, ahol a munkatársak teret kapnak az elképzeléseik, ötleteik megvalósítására
  • kiemelkedő jövedelem (fix teljesítményarányos jutalék)
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el pályázati anyagát (fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével).