TÁVFELÜGYELETI és BIZTONSÁGTECHNIKAI ÜGYFÉLMENEDZSER - állás

20 éves múltú vagyonvédelmi és távfelügyeleti vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően bővíti csapatát és tapasztalt kollégát keres az alábbi pozícióba:

TÁVFELÜGYELETI  és  BIZTONSÁGTECHNIKAI  ÜGYFÉLMENEDZSER

Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • a távfelügyeleti és biztonságtechnikai terület összefogása, munkájának irányítása, szervezése (diszpécserszolgálat, járőrszolgálat)
  • értékesítési stratégia továbbfejlesztése, lakossági ügyfélkör bővítése
  • szolgáltatások (távfelügyelet, riasztó, videó, beléptető rendszerek stb.) értékesítése
  • ajánlatok elkészítése, szerződéskötések
  • telepítők munkájának koordinálása és szervezése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, esetleges problémák kezelése
  • alvállalkozók munkájának koordinálása
  • rendszeres beszámolás a szakmai igazgató felé

Elvárások:

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • biztonságtechnikai rendszerek tervezésére, szerelésére jogosító igazolvány előny
  • min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • távfelügyeleti szolgáltatás értékesítése / beüzemelése
  • biztonságtechnikai rendszerek értékesítése / beszerelése / üzemeltetése
  • értékesítésben / ügyfélkapcsolat-tartásban szerzett tapasztalat
  • emberek vezetésében vagy szakmai koordinációjában szerzett gyakorlat előny
  • műszaki affinitás, érdeklődés
  • önállóság, proaktivitás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • problémamegoldó gondolkodás
  • együttműködés, csapatjáték

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy jónevű és megbízható vállalatnál képzelik el a jövőjüket, szívesen bővítik szakmai tudásukat és ambiciózus terveik vannak.
A pályázatokat a motívációs levéllel és a fizetési igénnyel várjuk.

Jelige: Távfelügyeleti és biztonságtechnikai ügyfélmenedzser