Szoláriumi recepciós

Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye, Kecskemét
Jogviszony:alkalmazott, részmunkaidő
Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:nem igényel
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:középfok

Munka részletes leírása:

Magyarországon kiemelkedő és piacvezető szolárium stúdió láncolat kecskeméten nyíló új üzletébe keres megbízható és hosszú távon gondolkodó recepcióst.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, segítése
  • Szolárium gépek kezelése, beállítása
  • A gépek esetleges meghibásodásának jelzése a vezető felé
  • Szoláriumok tisztán tartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Ápolt megjelenés
  • Emberközpontúság

Egyéb információk:

Amit kínálunk:
  • Fix jövedelem
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kellemes munkakörülmények
Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
Személyes adatok megadása anonim hirdetések esetén fokozott kockázatokkal jár. Ilyen kockázat az, hogy a pályázati anyag, önéletrajz akár a jelenlegi munkaadó birtokába is kerülhet, illetve hogy az adatvédelmi törvényben biztosított jogok érvényesítése akadályokba ütközik.