Álláskeresés, állásajánlatok

SZERZŐDÉSKEZELŐ ÉS FOLYAMATMENEDZSER - állás

Nemzetközi biztosító magyarországi leányvállalatának Back Office területére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SZERZŐDÉSKEZELŐ ÉS FOLYAMATMENEDZSER

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, haladó: tárgyalóképes
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Biztosító magyarországi leányvállalatának Back Office folyamatainak fejlesztése és karbantartása
  • Együttműködés a Mid Office területtel
  • Biztosítási szerződések nyilvántartása és kezelése
  • Standard ügyletek automatizálási folyamatinak módosítása, fejlesztése, új folyamatok kidolgozása és bevezetése
  • Biztosítási károk nyilvántartása, dokumentációk kezelése
  • Állomány lekérdezések és elemzések készítése a menedzsment részére
  • Üzleti adatok feldolgozása és elemzése, javaslatok kidolgozása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, az anyavállalattal és az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség (matematikus vagy aktuárius végzettség előny)
  • Aktív angol vagy német tárgyalóképes nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Legalább 2 év üzleti konrolling, elemzés területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Biztosítónál vagy alkusz cégnél szerzett gyakorlat előny
  • Adminisztrációs, dokumentáció kezelés vagy Back Office folyamatok és rendszerek ismerete előny
  • Haladó szintű Excel tudás (Visual Basic programozás)
  • Kiemelkedő analitikai és logikai képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Üzleti gondolkodás
  • Akkurátus, pontos munkavégzés

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen tanulnak és szertik az innovatív vállalati környezetet.
Pályázatokat (fényképes önéletrajz, fizetési igény) az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Szerződéskezelő és folyamat menedzser