Álláskeresés, állásajánlatok

SZERVIZVEZETŐ - MUNKAFELVEVŐ, Alsónémedi - állás

Pest megyei haszongépjármű szerviz tapasztalt szakembert keres az alábbi pozícióba:

SZERVIZVEZETŐ – MUNKAFELVEVŐ, ALSÓNÉMEDI

Álláshirdetések Pest megyében

Munkavégzés helye:
Pest megye, Alsónémedi
Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:gimnázium
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • szerviz munkájának irányítása és szervezése (10-15 fő)
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel személyesen és telefonon
  • munkafelvétel, feladatok priorizálása
  • ügyfelek tájékoztatása a feltárt hibákról és a javítás költségeiről
  • biztosítási ügyintézés
  • számlázás
  • garanciális ügyintézés, reklamációkezelés

Elvárások:

  • legalább 3 év műhelyben szerzett szakmai tapasztalat munkafelvevő vagy szerelő pozícióban
  • haszongépjármű szervizben szerzett gyakorlat előny
  • érettségi (autószerelő, gépész vagy felsőfokú végzettség előny)
  • angol vagy német nyelvismeret előny
  • kiváló kommunikációs képesség
  • gyakorlatiasság, jó problémamegoldó képesség
  • határozott, magabiztos fellépés

Munkavégzés helye:
Alsónémedi

Amit kínál a vállalat:
  • kiemelkedő munkakörülmények, berendezések és eszközök
  • összetartó és jó hangulatú csapat
  • folyamatos szakmai fejlődés és támogatás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, pályázati anyagát a fizetési igény megjelölésével az allábbi jeligére várjuk.
Jelige: Szervizvezető – Munkafelvevő, Alsónémedi