Álláskeresés, állásajánlatok

SZERVIZPONT VEZETŐ, SZÉLVÉDŐ SPECIALISTA– GYŐR - állás

Nemzetközi hátterű gépjármű javító és szolgáltató vállalat újonnan nyíló győri telephelyérekeresmunkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZPONT VEZETŐ, SZÉLVÉDŐ SPECIALISTA– GYŐR

Álláshirdetések Győr-Moson-Sopron megyében

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye, Győr
Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • győri szervizpont munkájának menedzselése, vállalat képviselete a megyében
  • gépjármű szélvédő javítás a szervizponton és kiszállással
  • munkafelvétel, javítási munkák megszervezése és elvégzése
  • ügyfelek kiszolgálása, tájékoztatása
  • anyagrendelési és nyilvántartási feladatok
  • számlák kiállítása
  • részvétel a győri szervizpont beindításában és felépítésében, később szerelő technikusok felvétele és munkájuk irányítása
  • kapcsolattartás a budapesti központtal, együttműködés a társterületekkel
  • részvétel a vállalat által szervezett szakmai tanfolyamokon és képzéseken

Elvárások:

  • középfokú végzettség (műszaki vagy autószerelő/karosszéria lakatos végzettség előny)
  • műszaki területeken szerzett munkatapasztalat
  • műszaki beállítottság és affinitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • tanulási és szakmai fejlődési vágy
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • meggyőző és hiteles fellépés
  • önálló munkavégzés, mobilitás

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • betanulás, egyedi technológia elsajátítása
  • folyamatos szakmai képzések és tanfolyamok
  • szakmai fejlődés, rövid távon előrelépési lehetőség
  • bejelentett fizetés, túlóra kifizetés és cafeteria

Munkavégzés helye:     Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk.

Jelige:  Szervizpont vezető szélvédő specialista, Győr