SZERVIZ MŰSZAKI MUNKATÁRS (szélvédő, intelligens vezetői asszisztens rendszerek) - állás

Nemzetközi hátterű gépjármű javító és szolgáltató vállalat budapesti központjába keres munkatársat az alábbi pozícióba:
SZERVIZ MŰSZAKI MUNKATÁRS (szélvédő, intelligens vezetői asszisztens rendszerek)

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:nem igényel
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakiskola/szakmunkásképző
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • gépjármű szélvédő javítása speciális technológiával
  • szélvédő csere után a beépített intelligens vezetői asszisztens és kamera rendszerek újra kalibrálása
  • javítási munkák megszervezése és elvégzése a szervizben
  • ügyfelek tájékoztatása

Elvárások:

  • középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • műszaki beállítottság és affinitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • tanulási és szakmai fejlődési vágy
  • jó kommunikációs képesség
  • megbízható és precíz munkavégzés

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • betanulás a budapesti központban, egyedi technológia elsajátítása
  • folyamatos szakmai képzések és tanfolyamok
  • hosszú távú munkalehetőség, előrelépés

Munkavégzés helye:      Budapest

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével várjuk

Jelige:   Szerviz műszaki munkatárs, Budapest