SZERVÍZ MŰSZAKI ASSZISZTENS (szélvédő javítás, Budapest) - állás

Nemzetközi hátterű gépjármű javító vállalat budapesti szervizébe új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

SZERVIZ MŰSZAKI ASSZISZTENS (szélvédő javítás, Budapest)

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:gimnázium
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • gépjármű szélvédő javítás munkák adminisztrációja
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel személyesen és telefonon
  • ügyfelek tájékoztatása a javítások folyamatáról és a szerviz szolgáltatásairól
  • munkafelvétel, munkalapok elkészítése
  • árajánlatok összeállítása és egyeztetése az ügyfelekkel
  • számlák kiállítása
  • beszerzések, rendelések, raktár nyilvántartások adminisztrációja

Elvárások:

  • középfokú végzettség, érettségi - műszaki vagy autószerelő végzettség előny
  • alapfokú angol nyelvtudás előny
  • legalább 1 év munkatapasztalat, műszaki területeken szerzett gyakorlat előny
  • műszaki beállítottság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • tanulási és szakmai fejlődési vágy
  • jó kommunikációs képesség
  • meggyőző és hiteles fellépés
  • pontos és precíz munkavégzés

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • betanulás a budapesti központban, egyedi technológia elsajátítása
  • folyamatos szakmai képzések és tanfolyamok
  • hosszú távú karrierlehetőség, előrelépés

Munkavégzés helye: Budapest, XVII. kerület

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk:

Jelige:  Szerviz műszaki asszisztens (gépjármű szélvédő javítás)