Álláskeresés, állásajánlatok

SZÉLVÉDŐ SPECIALISTA, PÉCS - állás

Nemzetközi hátterű gépjármű javító és szolgáltató vállalat pécsi központjába keres munkatársat az alábbi pozícióba:
SZÉLVÉDŐ SPECIALISTA, PÉCS

Álláshirdetések Baranya megyében

Munkavégzés helye:
Baranya megye
Pozíció szint:asszisztens
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • gépjármű szélvédő javítás a pécsi szervizben és kiszállással
  • munkafelvétel, javítási munkák megszervezése és elvégzése
  • ügyfelek kiszolgálása, tájékoztatása
  • részvétel beszerzések összeállításában
  • számlák kiállítása
  • kapcsolattartás a budapesti központtal, együttműködés a társterületekkel
  • részvétel a vállalat által szervezett szakmai tanfolyamokon és képzéseken

Elvárások:

  • középfokú végzettség (műszaki vagy autószerelő/karosszéria lakatos végzettség előny)
  • műszaki területeken szerzett munkatapasztalat
  • műszaki beállítottság és affinitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • tanulási és szakmai fejlődési vágy
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • meggyőző és hiteles fellépés
  • önálló munkavégzés, mobilitás

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • betanulás a budapesti központban, egyedi technológia elsajátítása
  • folyamatos szakmai képzések és tanfolyamok
  • hosszú távú karrierlehetőség, előrelépés

Munkavégzés helye:      Pécs, Baranya megye

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk:
Jelige:   Szélvédő specialista, Pécs