Álláskeresés, állásajánlatok

SZÁMLÁZÁSI PÉNZÜGYI MUKATÁRS - állás

Magyar építőipari Pénzügyi és Számviteli Kft. budapesti központjába munkatársat keresünk a pénzügyi osztályra az alábbi munkakörbe:
SZÁMLÁZÁSI PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • kimenő számlák kiállítása, könyvelése
  • követeléskezelés
  • értékvesztési javaslat készítése
  • a cégcsoport bejövő számláinak – forint és deviza - alaki, formai, tartalmi ellenőrzése, szerződéseknek, jogszabályoknak való megfeleltetése
  • bejövő számlák integrált rendszerben való iktatása, igazoltatása, kapcsolattartás a projektek gazdasági vezetőivel
  • tartalmilag, formailag kifogásolt, hibás számlák visszaküldése, kimenő levelezések bonyolítása
  • igazolt számlák pénzügyi teljesítésének előkészítése, pénzügyi kontrol
  • folyamatos folyószámla egyeztetés, analitikus nyilvántartás naprakész aktualizálása
  • partnertörzs karbantartás, céginformáció kezelése a partnertörzsben
  • előlegek, pénzügyi visszatartások, továbbszámlázások kezelése, egyeztetése
  • kompenzálások, beszámítások, engedményezések kezelése
  • késedelmi kamatszámítás, kamatterhelések készítése
  • kapcsolattartás a számviteli csoporttal, negyedéves egyeztetési, zárlati feladatok
  • időbeli elhatárolások, deviza átértékelések készítése

Elvárások:

  • középfokú gazdasági szakirányú végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3 év számlázási, könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • számviteli, adó és pénzügyi szabályok naprakész ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Excel, World) ismeretek
  • önálló munkavégzés, proaktivitás
  • rugalmasság
  • pontosság, precizitás

Egyéb információk:

Előny:
  • Építőipari ágazatban szerzett tapasztalat
  • PDE költséggazdálkodási rendszer ismerete
  • Integrált Gazdálkodási Irányítási Rendszer magas szintű ismerete
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével.