Álláskeresés, állásajánlatok

SENIOR KÖNYVELŐ / ACCOUNT MANAGER - állás

Nemzetközi hátterű gépjármű szélvédő javítással foglalkozó vállalat megbízásából tapasztalt kollégát keresünk az alábbi pozícióba:
SENIOR KÖNYVELŐ / ACCOUNT MANAGER

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

·         Könyvelési és pénzügyi feladatok:
o   bejövő számlák és bank teljeskörű könyvelése
o   bérek és járulékaik könyvelése
o   vevő és szállítóanalitika, naprakész vevőegyenlegek biztosítása
o   készletanalitika és főkönyv egyezőségének biztosítása
o   tárgyi eszköz nyilvántartás
o   banki utalások előkészítése felsővezetői jóváhagyásra
o   ÁFA analitika elkészítése a bevallásokhoz
o   havi szintű főkönyvi zárás elvégzése
o   együttműködés a könyvvizsgálóval és az adóhatósággal
·         Riporting és kontrolling feladatok:
o   heti, havi pénzügyi jelentések előkészítése az anyacég felé, adatok biztosítása és ellenőrzése
o   részvétel a vállalati pénzügyi kontrolling terület kialakításában, heti/havi/negyedéves reportok kidolgozásában
·         Részvétel a bevallások, éves zárások, mérleg- és eredmény-kimutatások készítésében
·         Finance Manager munkájának támogatása, helyettesítése
·         Könyvelési asszisztens munkájának irányítása és ellenőrzése

Elvárások:

  • gazdasági/pénzügyi főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • középfokú angol nyelvtudás
  • legalább 4 év szakmai tapasztalat pénzügyi és számviteli területen
  • nemzetközi vállalatnál szerzett munkatapasztalat előny
  • magyar és nemzetközi számviteli szabályok ismerete, IFRS tapasztalat előny
  • magas szintű Excel ismeret
  • gazdasági szemlélet, gyakorlatias gondolkodás
  • precíz és megbízható munkavégzés
  • csapatmunka és együttműködő készség

Egyéb információk:

Munkavégzés helye:      Budapest, IV. kerület

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy dinamikusan fejlődő, családias hangulatú vállalatnál képzelik el a karrierjüket, szívesen végeznek komplex pénzügyi-számviteli feladatokat és vannak vezetői ambícióik. Pályázatát a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Senior könyvelő / Accountant Manager