RECEPCIÓ ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLATI ASSZISZTENS (részmunkaidő iránt érdeklődő pályázóknak) - állás

Több, mint tíz éve működő szolgáltató vállalat belbudai központjába magára és munkájára igényes munkatársat keres az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓ ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLATI  ASSZISZTENS  (részmunkaidő iránt érdeklődő pályázóknak)

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:nem igényel
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Ügyfelek és vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Telefonok és e-mailek fogadása és kezelése
  • Időpontok egyeztetése és rögzítése a számítógépen
  • Információadás és tájékoztatás a termékekről, szolgáltatásokról
  • Adminisztrációs és szervezési feladatok
  • Az iroda működésének biztosítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (meglévő vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség előny)
  • Társalgási szintű angolnyelvtudás
  • Irodai vagy értékesítési tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Rugalmasság, nyitottság az új feladatok ellátására
  • Megbízható és precíz munkavégzés

Egyéb információk:

Amit kínál az iroda:
  • Elegáns és professzionális munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség, rendszeres képzések
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:     Budapest, Mammut Bevásárló Központ mellett

Munkaidő:                         Részmunkaidő, heti 2-3 nap

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak elegáns környezetben és kiemelt figyelmet igénylő ügyfelekkel.