Álláskeresés, állásajánlatok

RAKTÁRVEZETŐ - állás

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzük kivitelezői feladatainkat.

Tevékenységi körünk bővülése kapcsán a következő pozícióba keresünk munkatársat:

             Raktárvezető

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Építőipari gyártóeszközök bérbeadása, eszközök beszerzése, karbantartási rend meghatározása
  • Raktári rend folyamatos fenntartása
  • A raktárban dolgozó munkatársak napi munkájának koordinálása, felügyelete
  • A raktár szervezet éves pénzügyi tervének elkészítése, az elkészült terv betartása, betartatása
  • Raktár nyilvántartási rendszer naprakész/precíz vezetésének biztosítása
  • Raktárkészlet folyamatos optimalizálása, raktári elhelyezések megtervezése
  • Leltárak előkészítésében, megszervezésében és lebonyolításában való részvétel
  • Szerződéses adminisztráció integrált vállalatirányítási rendszerben, az adatok folyamatos naprakészen tartása
  • Napi kapcsolattartás a munkatársakkal illetve szervezeti vezetőkkel

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség, vagy középfokú logisztikai, raktárosi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete, tapasztalat napi szintű kezelésben
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Felelősségtudat, önállóság, döntéshozatali képesség, jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb információk:

      Előny:

  • Építőipari cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • IFS vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes juttatások
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát (projekt tapasztalatok részletezésével), a fizetési igény megjelölésével.