Álláskeresés, állásajánlatok

PROJEKTMENEDZSER, Ingatlanfejlesztés - Budapest - állás

Nagy múltú vállalatcsoport Ingatlanfejlesztési Üzletágába ambiciózus és gyakorlattal rendelkező szakembert keres az alábbi pozícióba:

PROJEKTMENEDZSER, Ingatlanfejlesztés - Budapest

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • ingatlanfejlesztési projekt menedzselése
  • projekt műszaki és pénzügyi megvalósításának felügyelete
  • műszaki tervek szakmai felülvizsgálata, véleményezése, összehangolása
  • kivitelezés megvalósulásának felügyelete
  • részvétel kooperációs megbeszéléseken, beruházó érdekeinek képviselete
  • beszerzési eljárások (tervezés, generál kivitelezés, műszaki ellenőrzés, szakértői tevékenység stb.) koordinálása
  • kapcsolattartás a hatóságokkal, közmű szolgáltatókkal, szükséges engedélyek beszerzése
  • jelentések és beszámolók készítése a menedzsment felé

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai diploma (építőmérnök, építészmérnök, gépészmérnök)
  • közgazdász végzettség előnyt jelent
  • angol társalgási szintű nyelvtudás
  • legalább 5 év építőiparban vagy ingatlan szektorban szerzett szakmai tapasztalat, melyből legalább 2 év projektmenedzseri pozícióban
  • gyakorlat több száz milliós / milliárdos ingatlanfejlesztési, -beruházási projekt menedzselésében
  • gazdasági gondolkodás, projektek pénzügyi megvalósításában szerzett rutin
  • önálló munkavégzés, proaktivitás
  • jó logikai és szervező készség
  • határozott, meggyőző kommunikáció
  • pontosság, határidők betartása

Pályázati anyagát (fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél) a fizetési igény megjelölésével várjuk.