Álláskeresés, állásajánlatok

PROJEKTASSZISZTENS - állás

Nemzetközi piacon működő épületgépészeti mérnökiroda bővíti csapatát és új kollégát keres a Budapest III. kerületi irodájába alábbi pozícióba:

Projektasszisztens

Pozíció szint:asszisztens
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:német, alap: kommunikációképes szint
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Projektvezetők munkájának támogatása
  • Projekt adminisztráció német/magyar nyelven
  • Mérnöki folyamatok támogatása
  • Dokumentációs rendszer összeállítása mind papír, mint elektronikus formában
  • Projektek indítása és lezárása
  • A vállalatnál alkalmazott e-dokumentációs rendszer kezelése, kapcsolattartás a e-rendszer fejlesztőivel
  • Tervező mérnökök napi adminisztrációs támogatása
  • Projektstandardok napi frissítése

Elvárások:

  • Maximalista hozzáállás
  • Német/magyar nyelv kellő szintű ismerete (fordítások)
  • Határozott fellépés
  • Rugalmasság, gyakorlatias szemlélet, sűrűn változó feladatok tolerálása
  • Tapasztalat az üzleti folyamatokban vagy nyitottság ezek megtanulására
  • Intuitív hozzáállás

Munkavégzés helye:
Budapest III. kerület

Amit kínálunk:
  • Nemzetközi környezet, referenciaértékű projektek
  • Versenyképes fizetés
  • Tartós munkaszerződés tervezhető mérföldkövekkel
Szakmai önéletrajz és motivációs levél