Álláskeresés, állásajánlatok

PROJEKT ASSZISZTENS - állás

Belvárosi kiállítás és rendezvényszervező cég keres

Projekt asszisztenst

Pozíció szint:asszisztens
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Projektszervezők munkájának támogatása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, alvállalkozókkal és ügyfelekkel való kapcsolattartás, repülőjegy vásárlás, szállásfoglalás.

Elvárások:

  • projekt asszisztensi tapasztalat 2-3 év
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv aktív használata írásban és szóban
  • felhasználói szintű MS Office ismerete, kiemelten Excel és World
  • rugalmasság, hajlandóság külföldi és belföldi céges kiküldetésekre
  • kiváló szervező és kommunikációs készség
  • határozott személyiség, gyors helyzetfelismerés, problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • erkölcsi bizonyítvány

Egyéb információk:

Előnyök:
  • közbeszerzési pályázat írásában szerzett tapasztalat
  • német nyelv aktív használata írásban és szóban
  • online marketing ismerete (főként Facebook)
  • rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat az ajánlat adástól a megvalósításig
  • jogosítvány aktív vezetési tapasztalattal
  • azonnali kezdés
Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli feladatok
  • fejlődési lehetőség
  • változatos munka
  • versenyképes juttatások

Munkavégzés helye: Budapest