Álláskeresés, állásajánlatok

PROJEKT ASSZISZTENS (rendezvényszervezés) - állás

Kiemelkedő üzleti eseményeket és konferenciákat szervező non-profit vállalat bővíti csapatát és az alábbi pozícióba keres munkatársat:

PROJEKT ASSZISZTENS (rendezvényszervezés)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Pozíció szint:asszisztens
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • üzleti események és konferenciák megszervezésében és helyszíni lebonyolításában való részvétel
  • kapcsolódó marketing anyagok, hírlevelek, tájékoztatók megírása
  • költségtervek és időzítés készítése
  • alvállalkozók, szolgáltatók felkutatása és kiválasztásában való részvétel
  • rész-projektmenedzsment feladatok ellátása
  • a lebonyolítással kapcsolatos magas szintű adminisztratív rend betartása

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma (közgazdász vagy kommunikációs végzettség előny)
  • angol aktív, tárgyalóképes nyelvtudás
  • legalább 1 év munkatapasztalat
  • projektmenedzsment vagy rendezvényszervezésben szerzet tapasztalat előny
  • kiváló szóbeli kommunikációs képesség
  • jó íráskészség, szofisztikált fogalmazás
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • határozott, dinamikus személyiség
  • együttműködő, csapatjátékos
  • önállóság és proaktivitás

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • magas színvonalú szakmai környezet és események
  • összetett és változatos feladatok
  • szakmai fejlődés
  • fiatal és innovatív csapat

Munkavégzés helye:     Budapest, Széll Kálmán tér közelében