Álláskeresés, állásajánlatok

PROJEKT ASSZISZTENS és ADMINISZTRÁTOR - állás

Nagy múltú építőipari vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően bővíti csapatát és precízen dolgozó kollégát keres az alábbi pozícióba:

PROJEKT ASSZISZTENS és ADMINISZTRÁTOR

Álláshirdetések Pest megyében

Munkavégzés helye:
Pest megye
Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, alap: kommunikációképes szint
Végzettség:gimnázium
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • kivitelezési projektek adatainak összegyűjtése és elektronikus rögzítése
  • projektek adatainak, státuszának folyamatos nyomon követése
  • kapcsolattartás a kivitelezésben és a pénzügyi területen dolgozó kollégákkal (építésvezető, művezető, controller)
  • projekthez kapcsolódó dokumentumok kezelése (szerződés, megrendelő, teljesítés igazolás stb.)

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, építőipari vagy műszaki végzettség előny
  • alapfokú angol nyelvtudás előny
  • legalább 1 év munkatapasztalat, adminisztrációs vagy műszaki területen szerzett gyakorlat előny
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • tanulási és szakmai fejlődési vágy
  • jó kommunikációs képesség
  • meggyőző és hiteles fellépés
  • pontos és precíz munkavégzés
  • Lakhely: Dél-Buda, Dél-Pest, Dabas, Gyál, Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Alsónémedi, Ócsa

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével várjuk.
Jelige:  Projekt asszisztens