Álláskeresés, állásajánlatok

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS - állás

Magyar építőipari Pénzügyi és Számviteli Szolgáltató Kft. budapesti központjába munkatársat keresünk a pénzügyi osztályra az alábbi munkakörbe:
PÉNZÜGYI  MUNKATÁRS

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • pénztárkezelés
  • bankszámlaegyenlegek napi szintű lekérdezése, egyenlegekről vezetői riport készítése
  • bankszámla kivonatok könyvelése
  • banki szoftverek kezelése
  • banki utalások előkészítése
  • adott-kapott kölcsönök teljes körű kezelése
  • heti cash flow jelentés készítése
  • bankforgalommal kapcsolatos adatszolgáltatások
  • banki kapcsolattartás, banki termékek, szerződések ügyintézése
  • bankgarancia ügyintézés

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3 év pénzforgalmi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • pénztárkezelésben szerzett gyakorlat
  • pénzforgalmi, adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • pénzintézeti rendszerek, szoftverek magas szintű ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Excel, World) ismeretek
  • önálló munkavégzés, proaktivitás
  • rugalmasság, pontosság, precizitás

Egyéb információk:

Előny:
  • Építőipari ágazatban szerzett tapasztalat
  • Integrált Gazdálkodási Irányítási Rendszer (pl. IFS) ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével.