Álláskeresés, állásajánlatok

Pénzügyi munkatárs, Alsónémedi - állás

Nagy múltú építőipari és szolgáltatóvállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően tapasztalattal rendelkező munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Pénzügyi munkatárs, Alsónémedi

Álláshirdetések Pest megyében

Munkavégzés helye:
Pest megye, Alsónémedi
Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Pénzügyi elszámolásokból kimutatások és jelentések készítése
  • Cash flow tervezése és naprakész vezetése
  • Likviditás figyelés és menedzsment
  • Együttműködés és kapcsolattartás a külső könyvelő irodával
  • Részvétel a havi és éves zárások készítésében
  • Kimenő számlázás menedzselése
  • Alvállalkozói, partneri szerződések gazdasági ellenőrzése
  • Beszámolási kötelezettség az ügyvezető igazgató felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági végzettség előny)
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat vállalati pénzügyi területen releváns feladatokban
  • Követeléskezelés, likviditás menedzsment területeken szerzett tapasztalat előny
  • Építőipari szektorban, termelésben szerzett tapasztalat előny
  • Pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség, határozott és magabiztos fellépés
  • Analitikus gondolkodás, üzleti szemléletmód
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség, döntési kompetencia
  • Hosszú távú stabil munkahely

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik kedvelik a felelősségteljes szakmai pénzügyi feladatokat és szívesen fejlesztik tudásukat.

Pályázatokat (fényképes önéletrajz, fizetési igény) az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Pénzügyi munkatárs