Álláskeresés, állásajánlatok

PÉNZÜGYI MENEDZSER - állás

Magyarország szállítási és logisztikai piacának meghatározó szereplője megbízásából vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI MENEDZSER

Jogviszony:alkalmazott, részmunkaidő
Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:>5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • a vállalat pénzügyi és számviteli területének menedzselése
  • pénzügyi és számviteli folyamatok optimalizálása
  • részvétel az éves tervezésben, felülvizsgálatban és folyamatos nyomon követésben
  • likviditáskezelés, cash management
  • riportolási és jelentéskészítési feladatok a vezetőség és a tulajdonos felé
  • 5 fős csapat irányítása, motiválása és ellenőrzése

Elvárások:

  • minimum 5 év szakmai tapasztalat pénzügyi és számviteli területen
  • jelentéskészítési / riportolási gyakorlat
  • magyar és nemzetközi számviteli szabályok ismerete
  • SAP rendszer ismerete előny
  • vezetői gyakorlat előny
  • gazdasági / pénzügyi egyetemi vagy főiskolai diploma
  • angol nyelvtudás előny
  • gazdasági szemlélet, gyakorlatias gondolkodás
  • alkalmasság önálló munkavégzésre
  • felelősség vállalás és megbízhatóság
  • vezetői képességek és ambíció

Pályázatát a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Pénzügyi menedzser