Álláskeresés, állásajánlatok

PÉNZFORGALMI MUNKATÁRS - állás

Magyar építőipari vállalat

Pénzforgalmi munkatárs

Munkakör

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

1./ Banki kapcsolattartás, banki termékek, szerződések ügyintézése
· Hitel-és kezesi ügyletek teljes körű ügyintézése - betétek, óvadékok, zálogosított követelések
· Akkreditív, bankinformáció, bankgaranciák, céges bankkártyák igénylése
· Inkasszós felhatalmazó levelek teljes körű ügyintézése
· Faktorálások ellenőrzése (díj, szerződés)
· Banki adatszolgáltatások összeállítása
·  Pénzintézeti aláírási jogosultságok (kartonok) be/ki jelentése

2./ Bankgaranciák teljes körű ügyintézése
· bankgaranciák kérése, módosítása, megszüntetése, nyilvántartása
· viszontgaranciák nyilvántartása, egyeztetése
· bankgaranciák kiadásához kapcsolódó szerződések ellenőrzése (garancia megbízási szerződés, óvadéki szerződés, zálogszerződés, hitelszerződés).
garanciaterv összeállítása

3./ Könyvviteli zárlatban aktív részvétel (kamat, díj elhatárolások)
4./ Pénztárbizonylatok ellenőrzése
5./ Engedményezések, kölcsönök eseti ügyintézése
6./ Szabályzatok előkészítése, bevezetésre kerülő szoftverek véleményezése
7./ Átutalások teljes körű kontrollja Cash-Pool rendszerben

Elvárások:

Egyéb személyes kompetenciák, készségek:

·         Pénzforgalmi, adózási jogszabályok naprakész ismerete
·         önálló munkavégzés, proaktivitás
·         rugalmasság, pontosság, precizitás

Végzettség:

felsőfokú szakirányú végzettség

Tapasztalat:

3 éves pénzforgalmi területen szerzett szakmai tapasztalat
építőipari ágazati tapasztalat előny

Egyéb elvárások:

·Pénzintézeti rendszerek, szoftverek magas szintű ismerete
·Felhasználói szintű számítógépes (MS Excell, Word) ismeretek
·IFS Integrált Vállalatirányítási Rendszer ismerete előny

Pályázatokat (fényképes önéletrajz, fizetési igény) az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Pénzforgalmi munkatárs