Álláskeresés, állásajánlatok

PÉNZFORGALMI MUNKATÁRS - állás

Magyar építőipari kft. budapesti központjába munkatársat keresünk a pénzügyi osztályra az alábbi munkakörbe:

PÉNZFORGALMI MUNKATÁRS

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • banki kapcsolattartás, banki termékek, szerződések ügyintézése
  • hitel-és kezelési ügyletek teljes körű ügyintézése- betétek, óvadékok, zálogosított követelések
  • akkreditív, bankinformáció, bankgaranciák, céges bankkártyák igénylése
  • inkasszós felhatalmazó levelek teljes körű ügyintézése
  • faktorálások ellenőrzése
  • banki adatszolgáltatások összeállítása
  • pénzintézeti aláírási jogosultságok (kartonok) be/ki jelentése
  • bankgaranciák teljes körű ügyintézése
  • bankgaranciák kérése, módosítása, megszűntetése, nyilvántartása
  • viszontgaranciák nyilvántartása, egyeztetése
  • bankgaranciák kiadásához kapcsolódó szerződések ellenőrzése (garancia megbízási szerződés, óvadéki szerződés, zálogszerződés, hitelszerződés)
  • garanciaterv összeállítása
  • könyvviteli zárlatban aktív részvétel (kamat, díj elhatárolások)
  • pénztárbizonylatok ellenőrzése
  • engedményezések, kölcsönök eseti ügyintézése
  • szabályzatok előkészítése, bevezetésre kerülő szoftverek véleményezése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3 év pénzforgalmi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • pénzforgalmi, adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • pénzintézeti rendszerek, szoftverek magas szintű ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Excel, World) ismeretek
  • önálló munkavégzés, proaktivitás
  • rugalmasság
  • pontosság, precizitás

Egyéb információk:

Előny:
  • Építőipari ágazatban szerzett tapasztalat
  • Integrált Gazdálkodási Irányítási Rendszer (pl. IFS) ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével.