PARTNERKAPCSOLATI ÜGYFÉLMENEDZSER (elektronikus szolgáltatások) - állás

Magyarországon piacvezető, nagy múltú elektronikus szolgáltató vállalat központjába a meglévő ügyfelek kiszolgálására keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

PARTNERKAPCSOLATI ÜGYFÉLMENEDZSER
(elektronikus szolgáltatások)

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő vállalati ügyfelekkel
  • Ügyfelek kezelése és teljes körű kiszolgálása
  • Az on-line szolgáltatáshoz, IT és marketing fejlesztések koordinációja és menedzselése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal (pénzügy, IT, marketing, ügyfélszolgálat)
  • Napi és havi pénzügyi elszámolások készítése és egyeztetése
  • Szerződéses dokumentációk kezelése és nyilvántartása
  • Problémák megoldása, esetleges reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Min. 2 év ügyfélkapcsolati területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági területen szerzett diploma előny)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Internet)
  • Érdeklődés és nyitottság az informatika és a marketing feladatok iránt
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikáció, meggyőző fellépés
  • Csapatjátékos alkat
  • Jó szervezőkészség, gyakorlatiasság
  • Precíz és igényes munkavégzés
  • Terhelhetőség

Egyéb információk:

Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, megbízható vállalat
  • Fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Versenyképes kompenzációs csomag
Munkavégzés helye:
Budapest, XI. került Üzleti negyed

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szeretik a változatos és összetett feladatokat, szívesen tanulnak és hosszú távra keresnek egy megbízható vállalatot.
Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk:
Jelige:  Partnerkapcsolati ügyfélmenedzser (elektronikus szolgáltatások)