ON-LINE PROJEKTMENEDZSER (egészségügyi média és kommunikáció) - állás

A magyarországi egészségügyi média piac meghatározó szereplője dinamikus fejlődésének köszönhetően bővíti csapatát és ambiciózus munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ON-LINE  PROJEKTMENEDZSER  (egészségügyi média és kommunikáció)

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, haladó: tárgyalóképes
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • On-line kiadványok megjelenésének menedzselése
  • Részvétel a tematika összeállításában
  • Bevételek és kiadások nyomon követése
  • On-line rendezvények és konferenciák szervezése és lebonyolítása Magyarországon és külföldön
  • Projekt költségvetés összeállítása és követése
  • Rendszeres heti, havi kimutatások elkészítése
  • Projektcsapat munkájának koordinálása és összefogása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági végzettség előny)
  • Aktív tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
  • On-line média/marketing/rendezvény területen szerzett gyakorlat
  • On-line technikai tudás és programismeret
  • Projektmenedzsment tapasztalat, egyszerre több projekt vezetésében szerzett gyakorlat
  • Médiában szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Legalább 2 év vezetői/projektvezetői gyakorlat
  • Kiváló vezetői képességek
  • Üzleti gondolkodás, eredményorientáltság
  • Kiváló problémamegoldó képesség és logikus gondolkodás
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Kiemelkedő szervezőkészség

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
  • Szakmai fejlődés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Döntési kompetencia

Munkavégzés helye: Budapest

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy dinamikusan fejlődő és innovatív környezetben képzelik el a szakmai karrierjüket és nyitottak új ismeretek elsajátítására és alkalmazására.