MŰSZAKI ELLENŐR - ÉPÍTÉSVEZETŐ - ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK - állás

Nemzetközi piacon működő épületgépészeti mérnökiroda bővíti csapatát és új kollégát keres győri munkavégzéssel, az alábbi pozícióra:

Műszaki ellenőr – Építésvezető - Épületgépész mérnök

Álláshirdetések Győr-Moson-Sopron megyében

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye, Győr
Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:német, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Épületgépészeti rendszerek építésének műszaki ellenőrzése
  • Tervezői építésvezetés a német HOAI LP8 szerint
  • Időtervek készítése és felügyelete
  • Építésszervezési és koordinálási feladatok
  • Költségek kontrollálása
  • Átadások megszervezése
  • Részvétel német és magyar nyelvű megbeszéléseken
  • Felmérések ellenőrzése/jóváhagyása
  • Kapcsolódó konstruktív részfeladatok
  • Projektvezetői feladatok

Elvárások:

  • Épületgépész mérnöki végzettség
  • Min. 2-5 éves tapasztalat gépészeti tervezésben/kivitelezésben
  • AutoCAD és/vagy MicroStation ismerete
  • Német nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban
  • Győri munkavégzés vállalása, alkalmanként egyeztetés a budapesti vagy külföldi irodáinkban
  • Rugalmasság, gyakorlatias szemlélet
  • Jogosítvány

Egyéb információk:

Nem feltétel, de előnyt jelent:
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Németországi kiküldetés vállalása (akár családdal együtt),
  • Saját autó
Munkavégzés helye:
Győr

Amit kínálunk:
  • Nemzetközi környezet, referenciaértékű projektek
  • Nyelvtanulási és előrelépési lehetőség
  • Magas fizetés
  • Tartós munkaszerződés garantált mérföldkövekkel
  • Továbbképzés lehetősége a választott irányban
  • Külföldi kiküldetés esetén támogatjuk a családos kint tartózkodást
Szakmai önéletrajz és motivációs levél