Álláskeresés, állásajánlatok

MUNKA- ÉS TŰZVÉDELMI MUNKATÁRS - állás

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzük kivitelezői feladatainkat.
Működésünk munkavédelmi és tűzvédelmi oldalról történő támogatása céljából a következő pozícióba keresünk munkatársat:

MUNKA- ÉS TŰZVÉDELMI MUNKATÁRS

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Munka- és tűzvédelemi jogszabályok, szabványok, vállalati előírások ismerete és alkalmazása, és az ehhez kapcsolódó dokumentumok, nyomtatványok és nyilvántartások naprakész vezetése,
  • A hatáskörébe utalt folyamatleírások, utasítások készítése, véleményezése,
  • ·         A vállalat munka-, tűzvédelmi tevékenységének szervezése,
  • ·         A Cég munkavállalóinak, illetve az alvállalkozói tevékenység munka-, tűzvédelmi felügyelete,
  • ·         A munkahelyi biztonsági és egészségvédelmi koordinátorok, biztonsági- és tűzvédelmi megbízottak szakmai felügyelete, a tevékenységük ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, hatóságokkal és a felügyeleti szervekkel,
  • Balesetek nyilvántartása, kivizsgálása, jelentése a munkavédelmi hatóság felé,
  • Helyszíni bejárások tartása, feltárt problémák megoldásában való közreműködés,
  • Új létesítmény, épület, gép, berendezés, technológiai eljárás bevezetése esetén a munkavédelmi szempontú vizsgálat elvégzése, a szükséges munkavédelmi/tűzvédelmi dokumentumok elkészítése,
  • Munka-, tűzvédelmi belső/külső oktatások, képzések, szakvizsgák szervezése,
  • Tűzveszély esetén a veszély elhárításáig a szükséges intézkedések megtétele, a munkafolyamatok leállítása,
  • Jelentések, beszámolók készítése a munkavédelmi vezető részére.

Elvárások:

  • Legalább 3 év munka-és tűzvédelmi területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Munkavédelmi technikusi végzettség és tűzvédelmi előadói végzettség
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • önálló, precíz, rugalmas és proaktív személyiség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • B kategóriás érvényes vezetői engedély

Egyéb információk:

Előny:
  • Építőipari cégnél szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes juttatások
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el motivációs  levelét és fényképes szakmai önéletrajzát  a fizetési igény megjelölésével.