Álláskeresés, állásajánlatok

MÉRNÖK (zaj- és rezgésvédelmi tervező munkakör) - állás

Az ország teljes területén dolgozó környezetvédelmi mérnöki szolgáltató vállalat tervezésben és akkreditált mérésben jártas szakembert keres az alábbi pozícióba, budapesti munkahelyre:
Mérnök (zaj – és rezgésvédelmi tervező munkakör)

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:egyetem
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Környezetvédelmi és munkaegészségügyi szemlélet és elhivatottság képviselete
  • A beruházásokhoz kapcsolódó zaj– és rezgésvédelmi tervezői, mérési munkák elvégzése, esetenként koordinálása
  • Munkahelyi zaj– és rezgésvédelmi mérési munkák elvégzése, mérési dokumentációk elkészítése
  • Környezeti zaj– és rezgésvédelmi mérési munkák elvégzése, mérési dokumentációk elkészítése
  • A cég partnerkörének bővítése
  • Szakmai tárgyalások, egyeztetések lebonyolítása, dokumentálása
  • Kapcsolattartás szakhatóságokkal és más szervekkel
  • Építészeti, gépész tervrajzok és specifikációk értelmezése
  • Egyeztetés tervezőkkel, megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • Részvétel az akkreditálási felülvizsgálatokban
  • Részvétel uniós pályázatok (illetve egyéb pályázatok) megírásában és végrehajtásában

Elvárások:

  • Becsületesség, korrektség, tisztesség, egyenesség, segítőkészség
  • A környezetvédelem mellett való elhivatottság, elkötelezettség
  • Magas fokú szakmai felelősség vállalás az általa elvégzett munka iránt
  • Mérnöki végzettség
  • Min. 3 éves releváns szakmai és gyakorlati tapasztalat
  • Csapatmunka
  • Zaj- és rezgésvédelmi jogszabályok, szabványok teljes körű ismerete és betartása
  • Műszerpark felelősségteljes használata
  • Minőség irányítási rendszer ismerete
  • Számítástechnikai eszközök, irodai szoftverek (Word, Excel,) biztos kezelése, használata
  • B típusú jogosítvány
  • Éjjeli munkavégzésre való képesség

Egyéb információk:

Előnyök:
  • Villamosmérnök, gépészmérnök végzettség
  • Angol és/vagy német középfokú szakmai nyelvtudás
  • Teremakusztikai vagy épületakusztikai ismeretek
  • Zaj- és rezgéscsökkentés megvalósításához terv elkészítése, kivitelezésében való részvétel
  • Épületgépészeti ismeretek
  • K+F+I projektekben való részvétel
  • Zajtérkép és modellező szoftver, AUTOCAD ismerete
  • Térinformatikai ismeretek
  • MSZ EN ISO/IEC 17025: 2001-es szabvány ismerete
  • Külföldön szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
  • A környezetvédelem és a becsületes, korrekt munka mellett elhivatott cég és szakmai csapat munkájában való részvétel
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú foglalkoztatás kölcsönös elégedettség esetén
  • Innovatív környezetvédelmi projektekben való részvétel
  • Versenyképes fizetés

Pályázatokat (fényképes önéletrajz, motivációs levél) az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Mérnök ( Zaj- és rezgésvédelmi tervező)