Álláskeresés, állásajánlatok

MÉRNÖK (immisszió és emisszió mérés) - állás

Nagy múltú környezetvédelmi mérnöki szolgáltató vállalat tapasztalat szakembert keres az alábbi pozícióba:

Mérnök (immisszió és emisszió mérés)

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Magyarországi területen légszennyező pontforrások helyszíni vizsgálata
  • Magyarországi területen környezeti légszennyezés (immisszió) mérés
  • Akkreditált vizsgáló laboratórium csapatában való tevékenység
  • Részvétel és szervezés az akkreditálási felülvizsgálatokban, adminisztrációs tevékenységében
  • Műszerpark használata valamint a használatában való jártasság, kezelés
  • Folyamatos szakmai fejlődés a szakterületre vonatkozóan
  • Mérési szabványok követése

Elvárások:

  • Több éves releváns szakmai és gyakorlati tapasztalat
  • Mérnöki végzettség (környezetvédelmi mérnök végzettség előny)
  • Minőség irányítási rendszer ismerete
  • B típusú jogosítvány

Egyéb információk:

Előnyök:
  • Angol, német nyelvtudás
  • Mérési csapatvezetői tapasztalat
  • MSZ EN ISO/IEC 17025: 2001-es szabvány ismerete
  • Külföldi munkákban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú foglalkoztatás és szakmai fejlődés biztosítása
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szakmai tapasztalatukat egy megbízható és stabil hátterű vállalatnál tervezik bővíteni és szívesen tanulnak meg új területeket.
Pályázatokat (fényképes önéletrajz és jövedelem igény) az alábbi e-mail jeligére várjuk:

Jelige: Mérnök (immisszió és emisszió mérés)