Álláskeresés, állásajánlatok

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ, SZÁMLÁZÓ munkatárs, Budapest - állás

Budai könyvelő iroda megnövekedett ügyféligényeinek kiszolgálására bővíti csapatát és tapasztalt munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ, SZÁMLÁZÓ munkatárs Budapest

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • vállalati ügyfelek teljes körű könyvelési feladatai
  • számlázási feladatok teljesítésigazolások alapján
  • fizetési felszólítások, egyeztetések
  • számlák kontírozása és könyvelése
  • tárgyi eszközök nyilvántartása
  • bank, pénztár könyvelése
  • éves beszámoló elkészítése
  • adóbevallások teljes körű elkészítése és benyújtása
  • kapcsolattartás és együttműködés a vállalatok képviselőivel
  • vezetői, kontrolling kimutatások készítése
  • kapcsolattartás a NAV-val, KSH-val, hatóságokkal

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség, érettségi (felsőfokú végzettség előny)
  • min. 2-3 év könyvelő irodában vagy vállalati oldalon szerzett szakmai tapasztalat (építőiparban, őrző-védő vállalatnál szerzett tapasztalat előny)
  • éves beszámoló, adóbevallások elkészítésében szerzett gyakorlat
  • számviteli törvény és adó jogszabályok naprakész ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • megoldás-centrikus hozzáállás
  • együttműködő készség

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
  • komplex és változatos szakmai feladatok
  • fejlődési lehetőség, tanulás
  • hosszú távú, biztos munkavégzés
  • kiváló munkakörülmények
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, Belbuda

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szeretik a komplex és önálló feladatokat, szívesen tanulnak és bővítik tudásukat. Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz, fizetési igény) az alábbi jeligére várjuk:
Jelige: Mérlegképes könyvelő, számlázó Budapest