Álláskeresés, állásajánlatok

MEDICAL & EDUCATIONAL MANAGER - állás

Fitnesz, egészségmegőrzés és rehabilitáció területen működő, exportáló, kereskedelmi és gyártó vállalat orvos kollégát keres szakmai kompetenciák biztosítására az alábbi pozícióba:

MEDICAL & EDUCATIONAL MANAGER

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:nem igényel
Szükséges nyelvtudás:angol, haladó: tárgyalóképes
Végzettség:egyetem
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • a vállalat által gyártott és exportált fitnesz és egészségmegőrzést, rehabilitációt támogató elektronikai eszközök orvos szakmai támogatása
  • ügyfelek részére oktatások és képzések lebonyolítása
  •  szakmai és oktatási anyagok létrehozása
  • részvétel a kutatás-fejlesztésben
  • szakmai együttműködések kialakítása egyetemekkel, szakmai partnerekkel, kutatóintézetekkel
  • termékdokumentációk kezelése, megszerkesztése
  • részvétel kiállításokon és konferenciákon

Elvárások:

  • orvosi egyetemi diploma
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • egészségmegőrzés, rehabilitáció és fitnesz érdeklődési kör
  • műszaki érzék, affinitás
  • rendszerszemlélet
  • kiváló prezentációs készség
  • önálló munkavégzés, agilitás
  • precizitás, megbízhatóság
  • eredményorientált gondolkodásmód és hozzáállás

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • kizárólag nemzetközi piacra dolgozó vállalat
  • fiatalos, lendületes, egészségtudatos csapat
  • versenyképes bérezés és ösztönzési rendszer

Friss diplomások, pályakezdők, PhD hallgatók és utolsó évesek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:   Budapest

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik orvos szakmai tudásukat szívesen használják a az egészségmegőrzés, betegség megelőzés és gyors rehabilitáció érdekében.
Pályázatokat (fényképes önéletrajz, fizetési igény) az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Medical & Educational Manager