Magyarország piacvezető Orvosi Szaklap Kiadója és Orvosi Kommunikációs vállalata új kollégákat keres az alábbi pozícióba:

LAPMENEDZSER

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:nem igényel
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Orvos szakmai lapok tartalmának és szerkezetének összeállítása a szakmai szerkesztő támogatásával
  • Lapokhoz tartozó on-line felületek tartalmának és megjelenésének menedzselése
  • Hirdetési felületek értékesítése, új hirdető Partnerek felkeresése
  • Keret- és egyedi szerződések megkötése és menedzselése
  • A lapok nyomdába kerüléséig felügyeli a lapszámok előállítását, folyamatosan koordinálja és segíti a Megrendelők megjelenéseit, kapcsolatot tart velük és a külső szerkesztőkkel, lektorokkal
  • Szakmai asszisztens munkájának koordinálása és ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és íráskészség, választékos szóhasználat
  • Jó tárgyalóképesség
  • Kiváló szervező készség, projektmenedzsment
  • Átlagon felüli problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás és igényesség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal

Egyéb információk:

Előnyt jelent:
  • Lapkiadónál végzett hasonló munkakör
  • Értékesítési, hirdetésszervezési tapasztalat
  • Orvosi kommunikációban szerzett tapasztalat
  • Egyéb kommunikációs cégnél szerzett tapasztalat
  • Nagy tárgyalási rutin
  • IT ismeretek

Amit kínál a cég:
  • Stabil hátterű vállalat, szakmai fejlődés
  • Kiemelkedő minőségű, szakmai központú termékek és szolgáltatások
  • Alkalmazotti munkaviszony

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy nagy múltú és biztos hátterű cégnél képzelik el a szakmai karrierjüket és nyitottak új ismeretek elsajátítására és alkalmazására.