Álláskeresés, állásajánlatok

LAPMENEDZSER ASSZISZTENS (kiadó) - állás

Magyarország piacvezető Orvosi Szaklap Kiadó vállalata dinamikus fejlődésének köszönhetően bővíti csapatát és ambiciózus munkatársat keres az alábbi pozícióba:

LAPMENEDZSER  ASSZISZTENS  (kiadó)

Pozíció szint:asszisztens
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Print és On-line lapmanager munkájának szakmai támogatása
  • Részvétel a hírlevelek elkészítésében és a kiküldési folyamat menedzselésében
  • Részvétel a nyomtatott kiadvány elkészítésben
  • Szakmai és szervezési feladatok
  • Adminisztráció és dokumentumkezelés
  • Szervezés és egyéb ügyintézés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (diploma vagy felsőfokú OKJ képesítés)
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Min. 2 év tapasztalat értékesítési és/vagy marketing asszisztens pozícióban
  • Nyomtatott vagy on-line médiában, kiadónál vagy ügynökségnél szerzett gyakorlat előny
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Windows, MS Office programok)
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó problémamegoldó képesség, önállóság
  • Precíz és gyors munkavégzés
  • Logikus gondolkodás
  • Szorgalom és kitartás

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
  • Stabil hátterű vállalat, szakmai fejlődés
  • Alapfizetés és plusz juttatások
  • Alkalmazotti munkaviszony
Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy nagy múltú és biztos hátterű cégnél képzelik el a szakmai karrierjüket és nyitottak új ismeretek elsajátítására és alkalmazására.
Fényképes önéletrajzokat és a motivációs levelet az alábbi jeligére várjuk.
Jelige: Lapmenedzser asszisztens