Álláskeresés, állásajánlatok

KÖZPONTI SZERVIZVEZETŐ, Budapest (szélvédőjavítás) - állás

Nemzetközi hátterű gépjármű szélvédő specialista vállalat központjába tapasztalt vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

KÖZPONTI SZERVIZVEZETŐ, Budapest (szélvédőjavítás)

Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Részvétel a vállalati stratégia megvalósításában
  • Központi Szerviz munkájának szervezése és irányítása
  • Szerviz munkatársak támogatása és fejlesztése
  • Szerviz működésének biztosítása, a hatékonyságot támogató folyamatok bevezetése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfélkiszolgálás
  • Szoros együttműködés a társterületekkel (ügyfélszolgálat, kárrendezés, szerviz támogatás)
  • Eszközállomány menedzselése (karbantartás, beszerzés)
  • Munkabeosztás és szabadságterv elkészítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Angol nyelvtudás előny
  • Legalább 5 év szolgáltató vagy kereskedelmi vállalatnál szerzett munkatapasztalat (műszaki vagy gépjármű területen szerzett gyakorlat előny)
  • Legalább 1 év vezetői pozícióban szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló vezetői kompetenciák (munkaszervezés, munkatársak fejlesztése és motiválása)
  • Erős belső motiváció
  • Eredmény-és szolgáltatás orientált gondolkodás
  • Önállóság, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízhatóság, korrekt üzleti magatartás

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • Betanulás, egyedi technológia elsajátítása
  • Szakmai fejlődés, hosszú távú karrierperspektíva
  • Bejelentett fizetés, túlóra kifizetés és cafeteria
Munkavégzés helye:     Budapest, IV. kerület

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk:

Jelige:   Szervizvezető, Budapest