Álláskeresés, állásajánlatok

KÖVETELÉSKEZELÉSI ÉS LIKVIDITÁS MENEDZSER - állás

Nemzetközi hátterű vállalat, az építőipari szektor meghatározó piaci szereplője megbízásából az alábbi pozícióba keresünk szakembert:

KÖVETELÉSKEZELÉSI ÉS LIKVIDITÁS MENEDZSER

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, haladó: tárgyalóképes
német, haladó: tárgyalóképes
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Vállalati Credit Policy betartása és betartatása
  • Kétes követelések keletkezésének prevenciója
  • Kintlévőségek kezelése, behajtása
  • Fizetési felszólítások kiküldése, egyenlegek lekérdezése
  • Személyes tárgyalások az ügyfelekkel, fizetési megállapodások kötése és ellenőrzése
  • Befolyt kintlévőségek monitoringja, lekönyvelése SAP rendszerben
  • Likviditásfigyelés és menedzsment
  • Új ügyfelek esetében ügyfélminősítések elvégzése,új szerződések Credit Policy szerinti megfelelőségének biztosítása
  • Kapcsolattartás a külső együttműködő partnerekkel, ügyvédi irodával, behajtó vállalattal, megbízások kiadása és azok ellenőrzése
  • Szükség esetén jogi eljárás indítása, a vállalat képviselete a bírósági vagy hatósági ügyekben
  • Kapcsolattartás és reportolás a vezetőség és az anyavállalat felé
  • Havi kintlévőség- és likviditáskezelési egyeztetés az cégvezetővel és a gazdasági vezetővel
  • Beszámolási kötelezettség a gazdasági igazgató felé

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség, jogi végzettség előny
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Legalább 2 év szakmai gyakorlat követeléskezelés, behajtás, likviditás menedzsment területeken
  • Ügyfélkapcsolat-tartásban, tárgyalásokban szerzett tapasztalat
  • Építőipari szektorban, termelésben szerzett tapasztalat előny
  • Számviteli és jogi ismeretek
  • SAP rendszer ismerete előny
  • Határozott és magabiztos fellépés
  • Döntéshozatali képesség
  • Átlag feletti tárgyalóképesség
  • Jó elemző képesség
  • Üzleti szemléletmód

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
  • hosszú távú stabil munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség, döntési kompetencia
  • alap fizetés + negyedéves teljesítmény arányos prémium + gépkocsi, telefon

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik a szakmai pénzügyi feladatok mellett, szívesen végeznek ügyfélkapcsolat-tartást és bonyolítanak le személyes tárgyalásokat.

Pályázatokat (fényképes önéletrajz, fizetési igény) az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Követeléskezelési és likviditás menedzser