Álláskeresés, állásajánlatok

KIS- és KÖZÉPVÁLLALATI FINANSZÍROZÁSI ÉRTÉKESÍTŐ - állás

Pénzügyi szolgáltató dinamikus fejlődésének köszönhetően bővíti értékesítési csapatát és agilis kollégát keres az alábbi pozícióba

KIS- és KÖZÉPVÁLLALATI FINANSZÍROZÁSI ÉRTÉKESÍTŐ

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás a vállalati ügyfelekkel
  • akvizíció a KKV ügyfélkörben
  • ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • finanszírozási termékek bemutatása
  • szerződéskötés

Elvárások:

  • legalább 3 év pénzügyi szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • KKV finanszírozási termékek értékesítésében szerzett gyakorlat (faktoring és pénzügyi lízing termékek ismerete előny)
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség és tárgyalástechnika
  • teljesítményorientált gondolkodás
  • ambíció
  • önállóság és megbízhatóság
  • angol nyelvtudás és felsőfokú gazdasági végzettség előny

Egyéb információk:

Ami kínálunk:
  • nyitott és innovatív vállalati kultúra és működés
  • önállóság és döntési kompetencia
  • stabil vállalati háttér
  • fix alapfizetés teljesítményarányos jutalék
  • személygépkocsi használat

Munkavégzés helye: Budapest

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik a magas szintű és megoldás-orientált ügyfélkiszolgálásban hisznek és fontos számukra a támogató vállalat és csapat.