Álláskeresés, állásajánlatok

KEY ACCOUNT MANAGER (olasz, angol) - állás

Külföldi tulajdonú termelő vállalat ambiciózus és agilis kollégát keres az alábbi pozícióba:

KEY ACCOUNT MANAGER (olasz, angol)

Álláshirdetések Országos

Munkavégzés helye:
Országos
Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:olasz, haladó: tárgyalóképes
angol, haladó: tárgyalóképes
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a hazai és a külföldi ügyfelekkel
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása
  • Tárgyalások lefolytatása Magyarországon és külföldön
  • Ügyféligények beazonosítása
  • Egyedi ajánlatok kidolgozása
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal és a társterületekkel

Elvárások:

  • Olasz és Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Termék vagy szolgáltatás-értékesítésben, ügyfélkapcsolat-tartásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalóképesség
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Ambíció
  • Mobilitás, utazási hajlandóság
  • Tanulási és fejlődés iránti vágy

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat
  • Szakmai és értékesítési képzési program
  • Betanulás az anyavállalat központjában
  • Hosszú távú fejlődés, karrierépítés

Fényképes olasz nyelvű szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk.
Jelige: Key Account Manager (olasz, angol)