Álláskeresés, állásajánlatok

KARRIER PROGRAM 2017 - állás

Csatlakozz egy sikeres csapathoz!
Karrier Program

2017
Sopron és Csorna környékén, illetve Vas megye egész területén

Álláshirdetések Győr-Moson-Sopron megyében

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye, Sopron
Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:nem igényel
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:nem igényel
Cég:My Next Job

Feladatok:

x

Elvárások:

Leendő partnereink személyében olyan, lelkes és vállalkozó szellemű jelentkezőket keresünk, akik készen állnak arra, hogy

  • részesei legyenek egy sikeres értékesítési szervezetnek,
  • tele vannak ötletekkel, amelyeket képesek megvalósítani,
  • nagy munkabírásúak, céltudatosak,
  • tudnak és akarnak felelősséget vállalni,
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készségekkel rendelkeznek,
  • szívesen csatlakoznak egy dinamikus csapathoz,
  • örömmel tanulnak a szakma legkiválóbb szakértőitől.

Egyéb információk:

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő karrierlehetőségek, a legjobbaknak karrierút lehetősége
  • teljesítményalapú értékelés és elismerés
  • átlagon felüli jövedelemlehetőség, teljesítményhez kötött kiemelt juttatások
  • versenyképes termékek
  • továbbképzési és szakmai támogatás, rendszeres képzés
  • magas fokú egyéni felelősség
  • megbízási szerződés
  • rugalmas időbeosztás
Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak pénzügyi területen, új ismeretekre, kihívásokra vágynak, és örömmel vesznek részt egy vállalat dinamikus fejlődésében.