Álláskeresés, állásajánlatok

JUNIOR SALES MANAGER (nemzetközi ügyfelek) - állás

Fitnesz, egészségmegőrzés és rehabilitáció területen működő, exportáló, kereskedelmi és gyártó vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően kollégát keres az alábbi pozícióba:

JUNIOR  SALES  MANAGER  (nemzetközi ügyfelek)

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, haladó: tárgyalóképes
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

·         fitnesz- ill. egészségmegőrzést és rehabilitációt támogató gépek és berendezések értékesítésének támogatása
·         sales managerek munkájának támogatása, szerződések, ajánlatok előkészítése
·         a sales team tagjaként részvétel az értékesítési tervek megvalósításában
·         részvétel nemzetközi együttműködési lehetőségek feltérképezésében
·         kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a partnerekkel
·         piackutatás, új üzleti lehetőségek felkutatása
·         részvétel üzleti tárgyalásokon, termékek és szolgáltatások bemutatása
·         részvétel marketing anyagok összeállításában, szakmai tartalom és érvrendszer kidolgozásában

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma (kereskedelmi, gazdasági szak előny)
  • EMS technológia ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás, további nyelvek ismerete előny
  • legalább 3 év munkatapasztalat, nemzetközi kereskedelmi / szolgáltató cégnél vagy egészség-megőrzési / sport szolgáltatásokat nyújtó vállalatnál szerzett tapasztalat előny
  • legalább 1 év gyakorlat értékesítési/kereskedelmi szakterületen, nemzetközi piacon szerzett tapasztalat előny
  • kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség
  • önálló munkavégzés, agilitás
  • eredményorientált gondolkodásmód és hozzáállás

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat
  • kizárólag nemzetközi piacon lévő ügyfélkör
  • szakmai fejlődés és képzés
  • fiatalos, lendületes és egészségtudatos csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy innovatív és dinamikus vállalatnál képzelik el a karrierjüket és nyitottak új ismeretek elsajátítására és alkalmazására.
Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk.
Jelige: Junior sales manager